piątek, 27 września 2013

MISS X - marka dla świadomych kobiet

Koncepcja marki MissX powstawała przez długie miesiące, krystalizując się w produkt mogący sprostać oczekiwaniom wymagającego Klienta.  W cały procesie tworzenia główną rolę odgrywały potrzeby konsumenta, dynamika trendów i indywidualny charakter każdej kobiety. Rezultaty tych działań zostały zaprezentowane 1 września na modowym wydarzeniu Fashion Launch – be Inspired, które odbyło się w sercu magicznego Krakowa.Impreza miała się rozpocząć dopiero w samo południe, ale już w okolicach 8:00 w restauracji Baroque Restaurant & Cocktail Bar było mnóstwo krzątających się ludzi. Należało przygotować stanowiska w show room’ie, zadbać o to, by modelki prezentowały się oszałamiająco, dopiąć ostatnie kable i się zorganizować. Powoli zbierały się wszystkie ekipy prezentujących się marek: unikatowe torebki Millibag, pełne charakteru buty Fun In Design, urzekające kreacje One&Only. Przed południem show room był pełen inspiracji i zapowiedzi nowych kolekcji na sezon jesień/zima 2013/2014.
Stylizacjom modelek można było się dokładnie przyjrzeć podczas pokazu mody. Angela, Katarzyna, Marzena i Natalia z agencji 8fi Model Menagement prezentowały się wręcz zjawiskowo. Na paznokciach oczywiście miały lakier MissX w najmodniejszych kolorach jesieni, które świetnie dopełniały prezentowane kreacje.

W przerwie między pokazami (nie tylko modowymi, ale i tanecznymi) goście mogli częstować się przepysznymi przekąskami przygotowanymi przez restaurację Baroque lub skorzystać z porad wizażystki i stylistki Gabi Polak.
Sama marka MissX cieszyła się dużym zainteresowaniem i zostały sprzedane pierwsze buteleczki z lakierem. Uczestniczki event’u pytały o markę, jej ideę i plany na kolejne produkty. Na wszystkie pytania odpowiedzi udzielała Agnieszka Horodecka, brand manager marki.

Fashion Launch można zaliczyć do bardzo udanych imprez, o czym wspominają nie tylko organizatorzy, ale i uczestnicy spotkania. Wszystkim przedstawicielom marek udało się stworzyć przyjazną atmosferę do rozmów na temat mody, trendów oraz inspiracji. Z pewnością tego typu wydarzenia będą powtarzane i – być może – organizowane z jeszcze większym rozmachem.

2 komentarze:

  1. Obserwuję zapraszam również do mnie

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo fajnie ze zalozyliscie bloga! dodaje do obserwowanych i zapraszam do siebie jesli chcecie. :) pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń